fbpx

Коротка інформація:

ДАТА: 12.08.2022 (прийом заявок до 12.08.2022) 

ТЕЛЕФОН: +380930085215

E-MAIL: internationalbestfest@gmail.com

ПОЛОЖЕННЯ

Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «BULGARIA FEST 2022»


ЗА ПІДТРИМКИ: Національної всеукраїнської музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів, Світової організації фольклорних асоціацій, Міжнародного фестивального руху "Stars Way", Оргкомітету фестивалю «Квітуча Україна», продюсерського центру "Impressa", Компания «D-tech», Туристична фірма "Алітас-тур", Туристична фірма "Даніс-тур", Агенція "Galactic Travel".

Дипломи та подяки відправляються у електронному вигляді, якщо ви хочете отримати нагороди поштою, пишіть оргкомітету за номером: +380930085215

Частина внесків буде перерахована на підтримку Збройних Сил України.

 1. Соло, дует – 120 грн/номер
 2. Колективи від 3 до 10 учасників (включно) – 200 грн/номер
 3. Колективи від 11 учасників – 300 грн/номер
 4. Образотворче мистецтво та фотографії – 120 грн/робота

Дитяча – до 5 років
І – 6-8 років
ІІ – 9-11 років
ІІІ – 12-14 років
IV – 15-17 років
V – 18 років і більше
Змішана

  1. Вокал
  2. Інструментальний жанр
  3. Хореографія
  4. Театральний жанр
  5. Оригінальний жанр
  6. Художня декламація
  7. Образотворче мистецтво
  8. Теоретична номінація
  9. Музичний кліп
  10. Фотографія

* Вартість вказана для всіх номінацій і вікових категорій.
** Учасники всіх вікових категорій можуть брати участь в будь-який з перерахованих номінацій.
***Реквізити відправляються після заповнення заявки. 
****Дипломи та подяки відправляються у електронному вигляді.

УМОВИ УЧАСТІ:

 1. Заповнити заявку.
 2. Отримати підтвердження і реквізити для оплати участі в фестивалі.
 3. Оплатити участь.
 4. Отримати результат (результати будуть відправлені на E-mail, який був зазначений в заявці):
  — Лауреат (1, 2, 3 місце);
  — Дипломант;
  — Гран-прі.
 5. Отримати диплом та подяку електронною поштою.

Результати фестивалю будуть відправлені тільки після отримання оплати участі у фестивалі. 

Виступи оцінює професійне та незалежне журі.

Призові місця можуть дублюватися.

Рішення журі перегляду не підлягає.

ПРАВИЛА УЧАСТі:

 1. На нашому фестивалі приймається одна робота або один виступ в заявці. Якщо у Вас є кілька робіт або виступів за які Ви хочете отримати окремі оцінки і дипломи, то їх потрібно відправляти окремими заявками і оплачувати окремо.
 2. Дуже важливо, щоб при відправці відеозапису Вашого виступу було видно як Ви виступаєте, а не тільки чути голос.
 3. Час виступу необмежений.
 4. Виступи і творчі роботи можуть бути в будь-якому жанрі, стилі, напрямку і будь-якої тематики.
 5. На нашому конкурсі призові місця не купуються, а завойовуються з урахуванням майстерності, індивідуальності кожного учасника і відповідно до статусу конкурсу.
 6. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, оцінка ставиться тільки за рівень виступу або роботи.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ:

 1. Вокал (вокальні дані, рівень виконання, особливості художнього виконання, відповідність виконавчим можливостям і віку, сценічний образ, артистизм).
 2. Інструментальний жанр (рівень володіння інструментом, якість звучання, техніка і майстерність виконання, артистизм, відповідність виконавчим можливостям і віку).
 3. Хореографія (техніка, композиційна постановка номера, відповідність репертуару віковим особливостям, сценічність).
 4. Театральний жанр, оригінальный жанр, художня декламація, музичний кліп (рівень сценічного образу, майстерність виконання, рівень роботи з текстом, режисерська робота, відповідність віковій категорії, дикція, емоційність, сценічна культура, впевненість, артистизм).
 5. Образотворче мистецтво (Володіння технікою, якість виконання, оригінальність задумки).
 6. Теоретична номінація (Подача матеріалу, якість подачі, рівень розкриття теми, творчий підхід).

ЖУРІ:

 1. Образотворче мистецтво (Добровольська Анна Сергіївна — засновник проекту «BEST FEST», організатор багатьох міжнародних мистецьких фестивалів-конкурсів, член журі творчих конкурсів і фестивалів).
 2. Хореографія, театральний і оригінальний жанр (Добровольська Алла Миколаївна — голова оргкомітету фестивалю «Квітуча Україна», співзасновник міжнародних фестивалів в Греції, Чехії, Болгарії, Угорщини, директор туристичної компанії «Алітас-тур» і «Данис-тур», є постійним членом Європейської асоціації фольклорних фестивалів).
 3. Вокал (Жуковська Надія Іванівна — керівник Зразкового вокального колективу «Діти Надії» МПК ім. Т.Шевченка, м Бердянськ).
 4. Інструментальний жанр (Скорик Анна Василівна — лауреат міжнародних і всеукраїнських музичних фестивалів і конкурсів, учасник міжнародних та всеукраїнських музичних конференцій, викладач фортепіано, директор музичної школи, чле журі творчих конкурсів і фестивалів).
 5. Вокал (Братущик Інеса Михайлівна — співачка, Народна артистка України, Волонтер, Експерт комісії з питань культури і художньої освіти громадської ради при Міністерстві культури. Була солісткою ансамблю «Мальви» Львівської філармонії, соліст Національної радіокомпанії України, її пісні в золотому фонді національного радіо України , викладач вокалу вищої категорії, член спілки журналістів та європейської концертно-фестивальної молодіжної ліги, Лауреат Першого фестивалю «Червона Рута» і багатьох інших Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів, є постійним членом журі в Міжнародних фестивалях на території Європейського Союзу від України).
 6. Художня декламація (Шмаль Михайло Михайлович — лауреат Всеукраїнських педагогічних і поетичних конкурсів, лауреат Всеукраїнського поетичного конкурсу імені Павла Тичини, Відмінник освіти України).
 7. Крум Брзанов — глава оргкомітету фестивалів в Македонії, Чехії, Іспанії, Угорщини, Греції, Італії, член Європейської асоціації фольклорних фестивалів.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

 1. Положення фестивалю укладено відповідно до чинного законодавства та нормам.
 2. Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення фестивалю, визначає основні поняття, що використовуються при проведенні фестивалю, встановлює права, обов’язки учасників, розмір і порядок їх відповідальності.
 3. Фестиваль є публічним, відкритим, суспільно корисним конкурсом.
 4. Оргкомітет залишає за собою право на розміщення Ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, YouTube каналі, сторінці Facebook та Instagram.
 5. Подавши заявку на участь у нашому фестивалі, учасник або його представник погоджується зі всіма умовами даного положення.

Добровольська Анна Сергіївна

Добровольська Алла Миколаївна

Жуковська Надія Іванівна

Скорик Анна Василівна

Братущик Інеса Михайлівна

Шмаль Михайло Михайлович

Крум Брзанов

Контакти

EMAIL: INTERNATIONALBESTFEST@GMAIL.COM
ТЕЛЕФОН: +380985390775